Atreo píše...

... a vy můžete číst! Aneb náš firemní blog o naší práci, zajímavostech a všem dalším co se u nás děje!

Rozhovor — Dan Godula

Dan je pozitivní, chytrý a energický Full-Stack vývojář, který se připojil k týmu Atrea 1.8.2021. Svou kariéru začal s omezeným úvazkem, protože v té době se stále pilně věnoval studiu na VŠB. Dan se vyznačuje silnou pracovní morálkou, nadšením a schopností rychle se učit. Je aktivním členem týmu a přináší do práce kreativní přístup a pozitivní atmosféru.

Jak vybrat správného dodavatele IT služeb

Šlápnout vedle – na túře si koledujete o vyvrtnutý kotník, při výběru dodavatele IT služeb o promarněný čas, vyhozené peníze a pár hodin u firemního terapeuta. Nevybíráte si totiž parťáka na víkend, ale třeba i na několik let. Sepsali jsme proto 5 tipů, na co si dát pozor při výběru IT týmu pro váš projekt.

Rozhovor — Martin Pánek

Martin je CTO Atrea, technologický mentor firmy a zároveň jeden ze spoluzakladatelů. Dá se říct, že vše co se v Atreu vyvíjí, tak Martin v tom má nějakým způsobem prsty. Zakládá architekturu nových projektů, deleguje práci vývojářům, kteří se na něj obracejí i v případě nutného supportu.

Jsme kluci z Ostravska

Naše firemní kultura je pro nás důležitá, a proto si hledáme nové kolegy právě podle toho, jestli k nám zapadnou. Co jsou hlavní ukazatele toho, že by vás mohla v Atreu čekat slibná kariéra?

Desatero úspěšné schůzky s klientem

Sepsali jsme pro vás desatero úspěšné schůzky, které vám pomůže k efektivnějším a úspěšnějším jednáním. Využijte na maximum čas, který se rozhodl vám potenciální zákazník dát.

Rozhovor — Marek Kováč

Marek je další ze zakladatelů Atrea, který definuje svou roli v týmu jako CEO. Byť je jeho role spíše obchodní, má přesah téměř do všeho, co se ve firmě děje. Když ho nenajdete u počítače v jeho pracovně, bude jistě někde na kole nebo venku s rodinou.

Rozhovor — Tomáš Lach

Tomáš je zkušený vývojář, další ze zakladatelů Atrea, který má přesah do project managementu a vedení týmu. Ujíždí si na technologických vychytávkách a taky na vodních dýmkách.

Jak vypadá schůzka s Markem?

Chcete se sejít s Markem, ale nevíte co od té schůzky čekat? Připravili jsme pár bodů, díky kterým si můžete udělat představu o tom, jak schůzka probíhá a čím pro vás bude přínosná.

Zjednodušte nákupní proces

Je váš produkt nebo službu možné přizpůsobit dle přání zákazníka? Prodáváte produkty na míru online? Pak nejlépe víte sami, jak je taková zakázka často náročná na čas i lidské zdroje.

Vyhrajte boj o zákazníky

Proč by každá firma měla mít kvalitní digitální prezentaci? Nejde jen o wow efekt a odlišení se od konkurence. Jde o zlepšení obchodních výsledků.

Děláme to,
co skutečně potřebujete

Přidej se k nám