Atreo píše...

... a vy můžete číst! Aneb náš firemní blog o naší práci, zajímavostech a všem dalším co se u nás děje!

Desatero úspěšné schůzky s klientem

Sepsali jsme pro vás desatero úspěšné schůzky, které vám pomůže k efektivnějším a úspěšnějším jednáním. Využijte na maximum čas, který se rozhodl vám potenciální zákazník dát.

Rozhovor — Marek Kováč

Marek je další ze zakladatelů Atrea, který definuje svou roli v týmu jako CEO. Byť je jeho role spíše obchodní, má přesah téměř do všeho, co se ve firmě děje. Když ho nenajdete u počítače v jeho pracovně, bude jistě někde na kole nebo venku s rodinou.

Rozhovor — Tomáš Lach

Tomáš je zkušený vývojář, další ze zakladatelů Atrea, který má přesah do project managementu a vedení týmu. Ujíždí si na technologických vychytávkách a taky na vodních dýmkách.

Jak vypadá schůzka s Markem?

Chcete se sejít s Markem, ale nevíte co od té schůzky čekat? Připravili jsme pár bodů, díky kterým si můžete udělat představu o tom, jak schůzka probíhá a čím pro vás bude přínosná.

Zjednodušte nákupní proces

Je váš produkt nebo službu možné přizpůsobit dle přání zákazníka? Prodáváte produkty na míru online? Pak nejlépe víte sami, jak je taková zakázka často náročná na čas i lidské zdroje.

Vyhrajte boj o zákazníky

Proč by každá firma měla mít kvalitní digitální prezentaci? Nejde jen o wow efekt a odlišení se od konkurence. Jde o zlepšení obchodních výsledků.

Pojďme spolu vytvořit něco skvělého

Přidej se k nám