Tohle je Atreo

Jako programátoři webů a webových aplikací spolu pracujeme už více než 10 let a pořád nás to baví. Zaměřujeme se na složitější systémy na míru a od vzniku Atrea jsme zatím nenarazili na problém, který by se nám nepodařilo technologicky vyřešit.

Zakládáme si na tom, aby klient vždy věděl, v jaké fázi jeho projekt je. Oboustranná komunikace je pro nás důležitá a stejně tak vlídný přístup. Hledáme si k sobě takové kolegy programátory, kteří tak budou mít kus naší firemní kultury v srdci. Máte tak vždy jistotu, že na vašem projektu pracuje člověk, za kterého se můžeme zaručit.

Naši klienti sídlí v každém koutu republiky a nám se nejlíp společně programuje z Ostravy, odkud také pocházíme.

Martin, Tomáš a Marek

Poznejte nás blíže

Marek Kováč
Marek Kováč

Obchod a komunikace

Marek se stará o komunikaci, obchod a vnitřní chod celého Atrea. Je jediným ze tří zakladatelů, který zůstal v Praze. Tam se s ním taky můžete potkat obchodně u kávy nebo ve volném čase na kole.

Martin Pánek
Martin Pánek

CTO

Když chcete toho nejzkušenějšího borce, chcete Martina. Zakladatel Atrea a technologický master, člověk, který má pod palcem celý vývoj. Pokud zrovna nesedí u svého MacBooku, bude si vychutnávat vodní dýmku nebo chillovat u bazénu.

Tomáš Lach
Tomáš Lach

Řízení projektů

Co je Martin pro backend, to je Tomáš pro frontend. Zkušený vývojář, další ze zakladatelů Atrea, který má přesah do project managementu a vedení týmu. Ujíždí si na technologických vychytávkách a taky na vodních dýmkách.

Nikola Kulpová
Nikola Kulpová

Testerka

Nikča je naše spolehlivá a zodpovědná testerka. Protože je pilná a pracovitá, má její práce velký přesah i do project managementu. Volné chvíle tráví nejraději s přítelem, třeba na bruslích nebo v teplém počasí na horách.

Radim Krkoška
Radim Krkoška

Full stack developer

Na práci s backendem a databázemi máme Radima. Když je potřeba, zvládá i frontend požadavky. Vyžívá se v hledání nových řešení, má rád nové výzvy a práci s novými technologiemi. Pokud má volno, benchuje v posilovně nebo ho najdete někde u dýmky.

V tomhle jsme doma

Není jednoduché z tolika nástrojů zvolit ten správný. My ale máme současné technologie k postavení webu v malíku. Pomůžeme vám vybrat si tu, která vyřeší, co potřebujete.

Jak pracujeme?

Můžete se na nás spolehnout

Víme, že chcete být v obraze po celou dobu práce na projektu, proto s vámi pravidelně komunikujeme. Zvedáme telefony, odepisujeme na maily.

Jsme transparentní

Vždy dopředu znáte časový a finanční plán. Pravidelně vám budeme reportovat aktuální stav práce a na případné komplikace upozorníme včas.

Víme, co se nosí

Možná nepoznáme rozdíl mezi levandulovou a lila, ale když jde o trendy v technologiích, řekneme vám přesně, s čím zazáříte. Sledujeme novinky v oboru.

Děláme to,
co skutečně potřebujete

Přidej se k nám