Tohle je Atreo

Jako programátoři webů a webových aplikací spolu pracujeme už více než 10 let a pořád nás to baví. Zaměřujeme se na složitější systémy na míru a od vzniku Atrea jsme zatím nenarazili na problém, který by se nám nepodařilo technologicky vyřešit.

Zakládáme si na tom, aby klient vždy věděl, v jaké fázi jeho projekt je. Oboustranná komunikace je pro nás důležitá a stejně tak vlídný přístup. Hledáme si k sobě takové kolegy programátory, kteří tak budou mít kus naší firemní kultury v srdci. Máte tak vždy jistotu, že na vašem projektu pracuje člověk, za kterého se můžeme zaručit.

Naši klienti sídlí v každém koutu republiky a nám se nejlíp společně programuje z Ostravy, odkud také pocházíme.

Martin, Tomáš a Marek

Poznejte nás blíže

V tomhle jsme doma

Není jednoduché z tolika nástrojů zvolit ten správný. My ale máme současné technologie k postavení webu v malíku. Pomůžeme vám vybrat si tu, která vyřeší, co potřebujete.

Jak pracujeme?

Můžete se na nás spolehnout

Víme, že chcete být v obraze po celou dobu práce na projektu, proto s vámi pravidelně komunikujeme. Zvedáme telefony, odepisujeme na maily.

Jsme transparentní

Vždy dopředu znáte časový a finanční plán. Pravidelně vám budeme reportovat aktuální stav práce a na případné komplikace upozorníme včas.

Víme, co se nosí

Možná nepoznáme rozdíl mezi levandulovou a lila, ale když jde o trendy v technologiích, řekneme vám přesně, s čím zazáříte. Sledujeme novinky v oboru.

Pojďme spolu vytvořit něco skvělého

Přidej se k nám